sobota, 23 marca 2013

Film z apelem o pomoc dla Alusi

2 komentarze:

 1. Witam serdecznie prosze zebyscie sie zainteresowali ksiazka Dr George Malkmusa Lecznicza dieta Alleluja na prawde warto.Zycze powrotu do zdrowia trzymamy kciuki .Edyta

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  Jako dietetyk z całego serca odradzam jakąkolwiek dietę alternatywną, także "Alleluja", zwłaszcza dla pacjenta walczącego z chorobą nowotworową. Ta dieta państwa córeczce może jedynie zaszkodzić, a już na pewno jej nie wyleczy (po pierwsze - nie ma diety leczącej nowotwory, po drugie - neuroblastoma nie jest zależna od diety, co już na pewno państwo doskonale wiedzą). Dieta Alleluja nie dostarcza pełnowartościowego białka oraz odpowiednich tłuszczy, tak bardzo potrzebnych pacjentom walczącym z nowotworami, a to tylko niektóre z licznych jej wad!
  Słuchajcie co mówią Wam lekarze, nie dajcie się zwieść alternatywnym terapiom. Wiem, że w wielu przypadkach medycyna jest bezradna i łatwo jest uwierzyć szarlatanom, którzy obiecują "gruszki na wierzbie", ale to jest naprawdę droga donikąd. Cieszę się, że zdecydowali się Państwo na terapię przeciwciałami, to krok milowy w walce z nowotworami i mam nadzieję, że uzbieracie potrzebną sumę.

  Trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwo! Musi być dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń