sobota, 13 kwietnia 2013

Spotkanie z.....:)

Wczoraj w Tychach w pubie Underground odbył się koncert Kamila Bednarka.Dzięki naszej wspaniałej Emilii ,(dziewczynie której zawdzięczamy bardzo wiele ,m,in powstanie tego blogu,filmik Alicji i wiele innych)Alusia miała okazję spotkać przed koncertem z Kamilem.
A dzięki panu Leszkowi Chojneckiemu (taty Kubusia który jest po leczeniu przeciwciałami ANTY GD2) Alusia miała zrobione zdjęcia z Kamilem przez profesjonalnych fotografów.:)Samo spotkanie bardzo miłe.,choć na początku Alicja trochę się zestresowała  i zawstydziła.Kamil mimo ograniczonego czasu poczekał aż Alusia się troszkę oswoi z sytuacją i nawet zaśpiewał jej fragment piosenki..Potem były zdjęcia i dawanie autografu:)Mimo iż Kamil to bardzo młody człowiek widać było że bardzo przejął sie choroba Alusi.Ogólnie wszyscy tam na miejscu bardzo miło nas traktowali  i menadżerka Kamila,sam Kamil a nawet pracownicy pubu.Na pewno będziemy długo pamiętać to przemiłe spotkanie.
Chciałabym również serdecznie podziękować paniom które robiły zdjęcia.W momencie gdy jeszcze czekałyśmy przed pubem na przyjazd Kamila zrobiły Alusi mnóstwo zdjęć,by Ala mogła oswoić się z obiektywem .Alusi bardzo się podobało bo mogła pozować i robić różne śmieszne minki.Bardzo dziękujemy .

Zdjęcia ze spotkania będę miała w przyszłym tygodniu(Panie powiedziały że nam pięknie obrobią zdjęcia żeby Alicja miała ładną pamiątkę),więc dopiero zamieszczę ,na razie możemy się pochwalić autografem Kamila:)
Ps-na aparacie mam nieustawioną datę :)

2 komentarze:

  1. Życzę dużo zdrowia dla Alusi i oczywiście czekam na zdjęcia z tego pięknego wydarzenia. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Paulina Gajewska


    www.ppoolliicczzeekk.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeju wspieram Alicję całym sercem jeju ona jest piękna dziewczynka życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam <33 =Estera <3

    OdpowiedzUsuń