wtorek, 29 października 2013

Gorączka.

Tak na szybko piszę bo u nas standardowo problemy z internetem .U nas kiepsko.Od wczorajszego ranka Aluśka gorączkuje.Po podaniu leków przeciwgorączkowych temperatura spada ale po około czterech godzinach wraca i tak w koło.Wczoraj Alusia miała przetaczane płytki krwi,dzisiaj będzie toczona znowu dodatkowo mamy reżim bo odpornośc drastycznie spadła.Pobrane zostały wszystkie posiewy,wymazy z gardła i nosa -szukają co może być przyczyną.Aluśka słabiutka ,w nocy spała bardzo niespokojnie ,teraz udało jej się przysnąć.Biedactwo,a tak dobrze się czuła.Oby tylko szybko okazało się co jej jest.Mamy włączone dwa antybiotyki ,mam nadzieję że pomoże.Postaram się w miare możliwości informować Was na bieżąco .Kończę już i proszę Was o modlitwę za Alusię.Dziękuję.

4 komentarze:

 1. Alicja trzymaj sie jak mozesz,my robimy co mozemy,wierzymy ze bedzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochane pamiętam w modlitwie, trzymam za Was kciuki, posyłam gorącego buziaka i noszę z dumą śliczne kolczyki z aukcji D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymajcie się, posyłam moc pozdrowień i przelew dla Was jak co miesiąc.
  Czy zastanawiała się Pani nad terapią we Włoszech jak Karolinka Urban i Oskarek Wojcieszek? Koszty są sporo niższe, szlaki już przetarte..
  Ściskam Was baaardzo mocno!
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ala trzymaj się dzielnie. Jesteśmy z Tobą i cały czas się modlimy.

  OdpowiedzUsuń