piątek, 13 grudnia 2013

Samopoczucie ok.:)

Witajcie.
Nasza przerwa w pisaniu spowodowana była ograniczonym dostępem do internetu:(
U nas jak na razie wszystko dobrze,za nami już trzy dni chemii,jeszcze jutro i kolejny cykl będzie zaliczony.Alusia czuje się dobrze,jest pełna energii.Wagę też trzymamy i każdy mówi że Alusia ładnie przybrała więc cieszymy się bardzo.Jutro dowiemy się kiedy ewentualnie puszczą nas do domu.Wczorajsze wyniki krwi były ładne bez ewidentnych ,,spadków"więc mamy nadzieje że w poniedziałek będziemy już w domku.
Znamy wynik rezonansu kręgosłupa-jest dobrze.Cały czas choroba resztkowa utrzymywana jest w stabilności.Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość.Teraz czekamy jeszcze na wynik z rezonansu głowy-który Alicja miała we wtorek.
Kończąc chciałam bardzo wszystkich zaprosić do oglądania transmisji z Charytatywnych Mikołajek organizowanych przez nasze,, Aniołki"z Chicago.Wszystkie informacje zamieszczone są na stronce Fb.Zachęcam gorąco do zapoznania się z nimi.Kochani życzę wszystkim miłego popołudnia.

6 komentarzy:

 1. Cieszę się :)

  Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku!
  Viola :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymajcie się cieplutko pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się z dobrego wyniku rezonansu :) Czy to znaczy,że Alusia przyjmuje teraz ostatni cykl chemii? Dzielna dziewczynka.

  OdpowiedzUsuń

 4. Musi być dobrze i będzie, na pewno!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobre wieści...oby już tylko takie pojawiały się na blogu!

  OdpowiedzUsuń