czwartek, 6 marca 2014

Mamy termin!!!!!

Kochani właśnie otrzymaliśmy informacje z kliniki w Greifswald odnośnie przyjęcia Alicji na leczenie.W klinice mamy stawić się -już 17 marca.Hurra!!!!!!!Strasznie,strasznie się ciesze:):)
Przez pięć dni Alicja będzie miała robione badania :rezonans,mielogram,scyntygrafia kości a także usg brzuszka i serca.Potem będzie rozmowa z panią doktor i decyzja czy Alicja ostatecznie kwalifikuje się do podania przeciwciała Anty GD2.Oczywiście mocno wierzymy w to że decyzja będzie dla nas pozytywna i Alicja rozpocznie terapie przeciwciałami.
Kochani niema słów które mogą opisać naszą wdzięcznośc względem wszystkich Was-którzy przyczyniliście się do tego by Alicja miała szanse wyjechać na terapię.Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować naszym wspaniałym ,,Aniołom"z Chicago-Fundacji,, YOU CAN BY MY ANGEL",która prowadziła przerózne zbiórki,akcje i imprezy charytatywne na rzecz naszej Alusi.Dziekujemy również naszej wspaniałej Emili-DOTYK NADZIEI,która wprowadzała mnie w tajniki bloga i fb:),która pomagała i pomaga nadal.,nie raz pocieszała i napędzała do działania:).Naszej fundacji Iskierka w której Alicja posiada subkonto.Na szczególne podziękowania zasługuje również fundacja siepomaga oraz Mam serce,która również zbierała pieniążki na leczenie Alicji.A także wszystkim darczyńcom,ludziom nam zupełnie obcym ale,których serca otwarły się dla naszej Alicji,którzy wspierali nas dobrym słowem,modlitwą,słowami pocieszenia i stałą obecnością.Wszystkim z całego serca,ogromne,ogromne DZIĘKUJE.

10 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki i przesyłam całuski dla Ali

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się razem z wami ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. super wiadomości, zycze aby wyjazd pomóg pozbyc sie tego robaka i Alusia była zdrowa, dla pani Pani Kasiu duzo sił i zdrowka- pozdrawiam grazina3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super Super Super, będziecie razem Z małym Franiem Błach. Trzymam za oboje mocno kciuki. Ania S

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę że się udało :)
  Będę trzymać kciuki, żeby leczenie się powiodło.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo się cieszę. Wygląda na to, że będziecie tam razem z chłopcem z mojej miejscowości Franiem. Wierze, że wszystko pójdzie dobrze i oboje będzięcie beztrosko korzystać z dzieciństwa. Trzymam kciuki...

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, trzymam kciuki i posyłam całusy dla Mamy i Ali Dorota

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki! Oby wszystko skończyło się pomyślnie!

  OdpowiedzUsuń