poniedziałek, 17 marca 2014

Pierwszy dzień badań

Kochani, minął pierwszy dzień badań. Alicja miała dziś wykonaną scyntygrafię tkanek miękkich oraz USG brzuszka i pleców. Jutro na godz. 7.30 zaplanowana jest biopsja szpiku kostnego, a następnie rozmowa z ordynatorem, natomiast w środę odbędzie się badanie MIBG i scyntygrafia kości. W tym tygodniu Alusię czeka jeszcze rezonans i EKG. Wyniki wszystkich badań będą znane w piątek- wtedy też zapadnie ostateczna decyzja dotycząca dalszego leczenia. 

Nasza dzielna Alusia czuje się wspaniale :)  Jest radosna, rozrabia i wszędzie jej pełno :) Rodzice Alicji bardzo dziękują za Wasze wsparcie, modlitwy, kciuki. To dla nich naprawdę bardzo dużo znaczy. Na razie nie mają dostępu do Internetu, jednak jak tylko będzie taka możliwość na pewno mama Alusi napisze osobiście. 

Obecnie w Greifswald przebywa również 2-letni Franio Błach z Polski, który także jest w trakcie badań i już niedługo rozpocznie terapię przeciwciałami antyGD2. Alicja i Franek spotkali się dziś w klinice, na pewno we dwójkę będzie im raźniej :) Kochani, trzymajmy kciuki za Frania i za Alę by już wkrótce mogli rozpocząć ostatni etap leczenia, który jest dla nich jedyną szansą na powrót do beztroskiego dzieciństwa. Dziękujemy za Wasze wsparcie.


3 komentarze:

  1. Kciuki zaciśnięte mocno, za oboje! Niech zdrowi wracają do kraju!

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzymam kciuki za Alę i Frania. Mam nadzieję, że razem raz na zawsze pokonają tą paskudę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Maleńka Aluniu. Czekam z nadzieją na dobre wieści i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

    OdpowiedzUsuń