niedziela, 23 marca 2014

Wróciliśmy:)

Wczoraj wieczorem wróciliśmy do Polski:)Tak jak już wiecie(dzięki naszej kochanej Emi ,która zamieszczała w naszym imieniu informacje)Alicja została zakwalifikowana do leczenia przeciwciałami Anty GD2.Nasza radośc jest ogromna,a ulga jaką poczuliśmy po rozmowie z p.ordynator jest nie do opisania.Wszystkie wyniki badań są bardzo dobre.
Jeśli chodzi o klinikę w Greifswald to jesteśmy bardzo zadowoleni,wszyscy są tam bardzo mili ,opieka jest na naprawdę wysokim poziomie.W sumie nawet bariera językowa nie jest tak dużym problemem.Można się dogadywać po angielsku,niemiecku,rosyjsku a gdy to zawodzi to zostaje jeszcze porozumienie się na migi:)Jednak przy ważnych rozmowach jest z nami tłumaczka ,więc wszystko jest tak jak być powinno.
Alicja wszystkie badania znosiła bardzo dzielnie,nawet przy MIBG(scyntygrafii kości)gdzie musiała leżeć praktycznie bez ruchu ponad godzinę nie marudziła.Kochana królewna:)
W Polsce będziemy tylko do piątku ,w sobotę wyruszamy z powrotem do Greifswald,teraz nasz pobyt będzie już zdecydowanie dłuższy,co najmniej półtora miesiąca .Potem prawdopodobnie wrócimy na około dwa tygodnie do Polski,ale to oczywiście są nasze plany.Co będzie czas pokaże.Najważniejsze że leczenie przeciwciałami się zacznie:)
Kochani bardzo wszystkim dziękujemy za modlitwę,za wsparcie-jesteście nieocenieni.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

A to kilka zdjęć z Greifswald:)


3 komentarze:

 1. Pani Kasiu cisze sie bardzo, zycze duzo zdrowia i pomyslego przejścia tej terapii.
  czekam na dalsze dobre waidomości, całuski dla Alusi od całej mojej rodziny, pozdrawiam grazina3

  OdpowiedzUsuń
 2. Hurrra! Brawo! Oby tak dalej!!! Wciąż zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten uśmieszek na twarzyczce Ali najważniejszy ♥ Trzymam kciuki, aby wszytko się udało. Również czekam na wspaniałe wieści ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń