wtorek, 20 sierpnia 2013

Dzień dobry.

Witam wszystkich po dłuższej przerwie,która spowodowana była z dwóch przyczyn.Pierwsza to ,to ,że oddaliśmy nasz stary,stacjonarny komputer do naprawy(staruszek odmówił posłuszeństwa)a druga rzecz to taka ,że wyjechaliśmy na krótki odpoczynek do rodziny.Sam wyjazd był dosłownie na ,,wariackich papierach"-całkowicie nieplanowany.Dostaliśmy jednak ,,zielone światło od naszej pani doktor i jednak się zdecydowaliśmy.Muszę przyznać ,że był to naprawdę bardzo doby pomysł.Alusia odpoczęła,nabrała kolorków i co najwazniejsze przez te kilka dni kaszel który jak wiecie tak ją męczył prawie całkowicie się uspokoił.Apetyt się poprawił(,szczególnie na wiejski chlebek z masełkiem-mogłaby jeść i jeść),humor wyśmienity czego chcieć więcej.My też odpoczelismy,był czas na przemyslenia,na wyciszenie ,naprawdę taki wyjazd był nam potrzebny.Jutro znowu jedziemy do Chorzowa na kolejny cykl chemii,ale po takich wrażeniach jakie mieliśmy nie napawa nas to niechęcią az tak dużą:).
Kochani bardzo ,bardzo chcemy Wam podziękować za darowizny,za udział w aukcjach charytatywnych ,za wszystkie komentarze,maile .Bardzo dziękujemy.

A oto kilka zdjęć z naszego wyjazdu.


2 komentarze:

  1. Brawo!!! Ten wyjazd był Wam wszystkim potrzebny. Trzymam kciuki, za dalsze postępy w leczeniu. Pozdrawiam serdecznie Jola

    OdpowiedzUsuń
  2. Doktor Makx Gerson uważany za jednego z największych geniuszy w histori medycyny. Genialny lekarz i naukowiec' który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka' opisując je jako zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Dr Gerson określił raka jako chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń opracował Terapię Gersona-wybitnie skuteczną' naturalną, niespecyficzną terapię antyrakową, nakierowaną na usuwanie przyczyny, anie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajamib raka' jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami min cukrzycą chorobami serca, chorobami reumtycznymi czy nadciśnieniem. Terapia, o której można więcej przeczytać w internecie jest skutecznym narzędziem w leczeniu raka nawet w zaawansowanym stadium. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń