piątek, 2 sierpnia 2013

Mamy chemie.

Alicja jednak dostała wczoraj chemie,powodem opóżnienia było poprostu zwykłe przeoczenie naszej Pani doktor,która zapomniała nam rozpisać dawkowanie chemii.Cóż...lekarz też czlowiek,ważne ,że już mamy za sobą drugi dzień.(prawie bo jeszcze się płuczemy)Alusia czuje sie dobrze,w nocy troszkę miała problemy ze spaniem,budziła się ,ale ogólnie wszystko znośnie.
Znamy wyniki poprzednich badań obrazowych.Jeżeli chodzi o szpik to jest dobrze,natomiast w kręgosłupie nadal jest wychwyt znacznika.identyczny jak w badaniu poprzednim.Cieszymy się ,że choroba jest nadal w tzw.uśpieniu ,ale nie ukrywam ,że liczyłam że zmiany resztkowe z kręgosłupa znikną,albo chociaz zmaleją .
Z każdym badaniem tak mocno modlę się by to paskudztwo odpuściło,a ono nadal nie odpuszcza.
Teraz czekamy na MIBG(scyntygrafie kości)-mamy miec pod koniec sierpnia.To chyba najważniejsze dla nas badanie-może chociaz w pozostałych kościach jest tego mniej-tak bardzo byśmy chcieli.

Kochani a teraz najwazniejsza sprawa.Dzięki wspaniałym ludziom ,ich bezinteresowności i ogromnym sercom ruszyły aukcje internetowe dla Alusi.Cały dochód ze sprzedazy przekazany bedzie na konto Fundacji.Jest to dla nas ogromne wsparcie i szansa na to by jeszcze szybciej zebrać potrzebną kwotę.
Wszystkich chętnych gorąco zapraszam do zajrzenia na stronkę ,,allegro"-może znajdziecie tam coś dla siebie.
Link do strony allegro:allegro.pl/show_item.php?item=3442179104
(bezpośredni link do aukcji znajdziecie również na blogu,w zakładce ,,linki"http://img20.allegroimg.pl/photos/400x300/34/42/17/91/3442179104
Gorąco wszystkich zapraszam  do wzięcia udziału.Pozdrawiam serdecznie. 

2 komentarze:

  1. Alicja będzie żyć, bo kiedy dorośnie dowie się jaką wspaniałą ma matkę. Pozdrowienia dla wszystkich. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozdrawiamy
    Trzymajcie się cieplutko :-)

    OdpowiedzUsuń